sobota, 18 kwietnia 2009

Piątek na Betfair

Witam
Dawno nie wklejałem screenow,dlatego korzystając z wolnego czasu zamieszczam wczorajszy zysk z zakładów na gieldzie Betfair.Nie sa to kokosy ale zawsze do przodu:)Wczoraj tradycyjnie tenis,spotkanie Wawrinka-Beck i Murray-Davydenko.W pierwszym meczu back na Wawrinka i tak zostawilem losowi.Szwajcar wygrał 2-0.W przypadku Murraya back po kursie 1,56 i jak przelamal na 5-3 w pierwszym secie lay po 1,27,była to dobra decyzja bo Nikolay odrobil straty i pierwszy set zakonczyl sie w tie-breaku a jak wiadomo tie break to loteria.Spotkanie ogladałem na Betfair Live Video i musze przyznac ze Murray nie zachwycal w wczorajszym spotkaniu i tylko moze dziekowac Davydence za wygrana.Widać bylo w grze rosjanina,dłuższą przerwe od tenisa spowodowana kontuzją pięty.Jeszcze był mecz siatkówki Jastrzębie-Skra,back na Skre po kursie 1,63 i lay po pierwszym secie wygranym przez Skre.